אודות | י.קמחי בע"מ

אודות

י.קמחי בע"מ הינה חברה משפחתית בבעלות ברכה ויוסי קמחי העוסקת בייבוא, שיווק ומתן שרות לכלי גינון מקצועיים, טרקטורים קטנים ובינוניים, טרקטורי משא ובנוסף עוד מס' מוצרים משלימים.

 

בשנת 1989, לאחר שלושים שנה של ניסיון בתחומי המיכון החקלאי השונים, החליט יוסי קמחי להקים חברה פרטית ובחר במותג סנפר (Snapper - ארה"ב), מכסחות דשא ביתיות ומקצועיות, אשר כבשו את השוק המקומי והגיעו כמעט לכל קיבוץ. הבלרינות (טרקטורון עם רדיוס סיבוב אפס) של סנפר אופיינו בפשטות ואמינות גבוהים. רבות מהן עובדות עד היום, חלקן כבר בנות יותר משלושים.

 

בשנת 1997, לאחר שנודע כי ג'ון דיר, חברת הטרקטורים הגדולה בעולם, מעוניינת להעביר את הזיכיון של קבוצת מוצרי הגינון המקצועי, רכבי השרות והמשא וטרקטורים קטנים ובינוניים לגינון וחקלאות, אשר הוגדרה בג'ון דיר כחטיבה חדשה בשם Turf Equipment, הוחלט בי.קמחי להגיש מועמדות לקבלת הזיכיון. בשנת 1998, לאחר בדיקה יסודית ומעמיקה של מספר חברות מובילות בארץ, הוחלט בג'ון דיר להעביר את הזיכיון לחברת י.קמחי וזאת בעיקר בזכות סקרי שביעות רצון לקוחות, שהצביעו על רמת שרות ומקצועיות גבוהים ובנוסף, שביעות רצון הספקים ממוסר התשלומים הגבוה של החברה.

 

בשנת 2000 חברת י.קמחי קיבלה את הזיכיון של חברת פאריס (Ferris - ארה"ב), בעקבות איחוד בין החברות סנפר ופאריס (Snapper & Ferris) בארה"ב. פאריס הינה יצרנית של בלרינות מקצועיות אשר ייחודן הוא במבנה הנדסי חזק ומערכת בולמי זעזועים על ארבעת הגלגלים, הייחודית רק למכסחות של פאריס, דבר אשר מאפשר עבודה במהירות גבוהה מבלי שהמפעיל מרגיש את מהמורות הדרך והגבשושיות על כר הדשא ובעצם, והכי חשוב, שומר על הגב של המפעיל.

 

לאורך השנים חברת י.קמחי קיבלה זיכיונות נוספים של מגוון מוצרים משלימים כגון מכסחות הפטישים (פלל) של אמזון (Amazone), מתחחות אחוריות של AgriTec-WAM ועוד.

 

משרדי החברה, המוסך המרכזי והמחסנים ממוקמים במושב כפר הנגיד. לחברה מערך שרות חוץ נייד אשר מגיע לכל מקום בארץ בטווחי זמן מהירים.

 

למוצרים המשווקים ע"י חברת י.קמחי מוניטין רב של איכות גבוהה ולחברה שם טוב בזכות רמת השרות הגבוהה והמקצועית ומערכת היחסים החמה והמשפחתית אשר היא מקיימת עם רוב לקוחותיה.

יצירת קשר

טלפון : 08-9421120
טלפון : 08-9421120

שדה חובה

יצירת קשר

טלפון : 08-9421120
טלפון : 08-9421120

שדה חובה