אודות | י.קמחי בע"מ

אודות

י.קמחי בע"מ הינה חברה משפחתית בבעלות ברכה ויוסי קמחי העוסקת בייבוא, שיווק ומתן שרות לכלי גינון מקצועיים וביתיים, טרקטורים קטנים ובינוניים, טרקטורי משא ובנוסף עוד מס' מוצרים משלימים.

 

בשנת 1989, לאחר שלושים שנה של ניסיון בתחומי המיכון החקלאי השונים, החליט יוסי קמחי להקים חברה פרטית ובחר במותג סנפר (Snapper - ארה"ב), מכסחות דשא ביתיות ומקצועיות, אשר כבשו את השוק המקומי והגיעו כמעט לכל קיבוץ. הבלרינות (טרקטורון עם רדיוס סיבוב אפס) של סנפר אופיינו בפשטות ואמינות גבוהים. רבות מהן עובדות עד היום, חלקן כבר בנות יותר משלושים.

 

בין השנים 1998-2021 ייצגה החברה את מותג הטרקטורים ג'ון דיר בתחום כלי הגינון, רכבי השרות וטרקטורים קטנים. זיכיון הייצוג של ג'ון דיר נלקח מחב' י.קמחי בסוף שנת 2021 במסגרת אסטרטגיה שיווקית חדשה שמתרחשת בחברת ג'ון דיר העולמית, אשר מטרתה היא לייצר combo dealers, ולצמצם את מספר הדילרים הקטנים בעולם. י.קמחי ממשיכה לייבא את מוצרי ג'ון דיר בייבוא מקביל.

 

בשנת 2000 חברת י.קמחי קיבלה את הזיכיון של חברת פאריס (Ferris - ארה"ב), בעקבות איחוד בין החברות סנפר ופאריס (Snapper & Ferris) בארה"ב. פאריס הינה יצרנית של בלרינות מקצועיות אשר ייחודן הוא במבנה הנדסי חזק ומערכת בולמי זעזועים על ארבעת הגלגלים, הייחודית רק למכסחות של פאריס, דבר אשר מאפשר עבודה במהירות גבוהה מבלי שהמפעיל מרגיש את מהמורות הדרך והגבשושיות על כר הדשא ובעצם, והכי חשוב, שומר על הגב של המפעיל.

 

עם תחילת שנת 2022 קיבלה החברה שני זיכיונות נוספים וחשובים מאוד. הראשון הוא של יצרנית הטרקטורים היפנית Yanmar. מותג זה מוכר מאוד בארץ בתחום המנועים. מנועי Yanmar, אשר ידועים ומוכרים מאוד באיכותם הגבוהה ובאמינותם משווקים בארץ בשלל תחומים: מלגזות, גנרטורים, ציוד צמ"ה, כלי שייט וגם במגוון גדול ממוצרי ג'ון דיר, אולם קו הטרקטורים היוקרתי של Yanmar מעולם לא שווק בארץ. החל מתחילת שנת 2022 תייצג חברת י.קמחי את קו הטרקטורים החקלאיים של Yanmar בישראל.

 

הזיכיון הנוסף אותו קיבלה י.קמחי בתחילת 2022 הוא של יצרנית רכבי העבודה הספרדית Corvus, אשר בבעלות חלקית של חברת Yanmar העולמית. חברת Corvus מתמחה בייצור רכבי עבודה קשוחים ואמינים לצרכן המקצועי והפרטי, למגוון מטרות.

 

לאורך השנים חברת י.קמחי קיבלה זיכיונות נוספים של מגוון מוצרים משלימים כגון מכסחות הפטישים (פלל) של אמזון (Amazone), מתחחות אחוריות של AgriTec-WAM ועוד.

 

משרדי החברה, המוסך המרכזי והמחסנים ממוקמים במושב כפר הנגיד. לחברה מערך שרות חוץ נייד אשר מגיע לכל מקום בארץ בטווחי זמן מהירים.

 

למוצרים המשווקים ע"י חברת י.קמחי מוניטין רב של איכות גבוהה ולחברה שם טוב בזכות רמת השרות הגבוהה והמקצועית ומערכת היחסים החמה והמשפחתית אשר היא מקיימת עם רוב לקוחותיה.

יצירת קשר

טלפון : 08-9421120
טלפון : 08-9421120

שדה חובה

יצירת קשר

טלפון : 08-9421120
טלפון : 08-9421120

שדה חובה